כל جميع الاختبارات والحلول لحماية بيئتك
عربىAR

היום בערב תשודר במסגרת התוכנית כלבוטק כתבת תחקיר לגבי קרינה אלקטרומגנטית אשר נפלטת ממיטות חשמליות.

צוות בוחני הקרינה שלנו כבר נתקל באינספור מיקרים בהן משפחות שלמות, בני זוג, הורים וילדים נחשפו ללא ידיעתם לקרינה אלקטרומגנטית ברמה גבוהה פי עשרות(!) מזאת המותרת ע"פ תקני האו"ם והמשרד הישראלי להגנת הסביבה.

מעטים מודעים לעובדה כי מכשירים חשמליים, בעיקר כאלו המכילים מנועים וחלקים נעים, ממשיכים להשרות שדה מגנטי גם כאשר הם כבויים ולפלוט קרינה אלקטרומגנטית כל עוד הם מחוברים לחשמל.

אין לנו ספק כי התחקיר של כלבוטק יעלה רבות את המודעות הציבורית לגבי רמות הקרינה הגבוהה שמיטות אלו יכולות לפלוט, אך חשוב לזכור כי המידע הנ"ל היה חשוף לציבור במשך שנים. כבר ב 2010 הזהירו גורמים במשרד להגנת הסביבה לגבי הסכנות שבשינה על מיטות אלו (ynet) וכמובן שגם באתר האינטרנט שלנו היה ניתן למצוא מידע לגבי סכנות קרינה ממכשירי חשמל בסביבה הביתית.

ובכל זאת, אין לנו אלא לברך את צוות כלבוטק על הבאת הנושא למודעות הציבור, אנחנו ב"גלית החברה לאיכות הסביבה בע"מ" נעקוב אחרי השידור היום בלילה ונפרסם התייחסות רלוונטית בימים הקרובים.

בינתיים, אם יש לכם ספק כלשהו בדבר קרינה ממכשירי חשמל ביתיים אתם מוזמנים לעיין באתר בקישורים המצורפים, בהם ריכזנו את עיקרי הדברים הרלוונטיים וכמובן שאת מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 1700-50-50-54 או דרך תיבת הפניות שבצידו השמאלי של המסך.

שיהיה לכולנו לילה שקט ונטול קרינה!

עדכון:

20/11/2013

לאחר צפייה בתחקיר (קישור לאתר חיצוני) , לא נותר לנו אלא לברך את צוות כלבוטק על הבאת נושא חשוב זה לידיעת הציבור. הצוות שלנו ב"גלית – החברה לאיכות הסביבה בע"מ" כולל כימאים, ביולוגים, ד"ר ומומחים לאיכות הסביבה. אנו התברכנו בהשכלה מדעית פורמלית וחזקה אשר מאפשרת לנו להבין ולזהות גורמי סיכון ומקורות לקרינה אלקטרומגנטית אפילו בחיי היום יום שלנו. אך רבים מלקוחותינו שבויים בידי גורמים בעלי אינטרסים כלכליים טהורים. בדיוק לשם כך אנו משקיעים רבות בפרסום הסברים פשוטים ועניינים באתר האינטרנט שלנו (כדאי להתחיל לקרוא כאן על קרינה אלקטרומגנטית ממכשירים חשמליים).

כפי שוודאי ראיתם בתחקיר, הבדיקה עצמה פשוטה ומהירה ביותר ולנו ב"גלית – החברה לאיכות הסביבה בע"מ" ניסיון של יותר מעשור בביצוע בדיקות קרינה שכאלו וברשותנו מכשור מקצועי אשר כוייל ע"פ התקנים המחמירים ביותר ובו משתמשים גם במעבדות, במכוני מחקר, ובאוניברסיטאות. שימוש במכשיר מדידה שכזה ע"י אחד הבודקים המוסמכים שלנו מבטיח לך שהתוצאות המתקבלות הן בעלות תוקף חוקי והן יוכלו לשמש אותך במידה ותתקל בהכחשה או התחמקות מאחריות מצד היצרן ו/או המוכר אשר ממנו נרכשה המיטה.

שינה ערבה!

בכל שאלה נוספת אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 1700-50-50-54